Aktualności

Twierdza Modlin zdobyta!

Wiatr, deszcz, śnieg i słońce – tak nas ugościł Nowy Dwór Mazowiecki na drugim etapie Poland Bike Marathon.

Mimo tak zmiennej aury - dla nas i tak było pięknie, słonecznie i kolorowo, bo liczy się atmosfera jaką tworzymy oraz wspólne spędzanie czasu.

Na starcie stawiliśmy się w 18 osobowym składzie :) Na pierwszy ogień pojechały nasze bąbelki Ewa, która wywalczyła srebro oraz Julka, która dojechała z 4 lokatą tuż za podium. BRAWO!

Bąbelki szczęśliwe na mecie zajadały ciepłe gofry, a do startu szykowały się dzieci na pokonanie dystansu który wynosił 9 kilometrów. Trasa stosunkowo długa, wytrzymałościowa z długimi podjazdami i singlem nad Wisłą.

Jednak to nie przestraszyło „maluchów” i w pięknym stylu wywalczyliśmy 4 medale – Michał Gruca złoto, Ala Surdyk i Ola Dorsz srebro, a z brązem dojechał Filip Surdyk. Tuż za podium, bo na 4 pozycji wjechał Kuba Gregorowicz, a tuż za Kubą na 5 pozycjach uplasowali się Nikodem Rowicki w C3 oraz Antek Mrowiński w C1. Swój debiut w ściganiu zaliczył Mikołaj Pacholczyk, który przeciera szlaki :) WIELKIE BRAWA DLA WSZYSTKICH !

A jak było u dorosłych? Trasa liczyła 25 km i tutaj również lekko nie było ;) Długie odcinki pod wiatr, interwały w tym nawet wąwóz, a na końcu walka i wpychanie rowerów pod słynną Wajsgórę :).

Na szczęście, wszyscy cali i zdrowi dojechali do mety, a nasz trener - Rafał Januszewski był głośno przez nas oklaskiwany na podium, zajmując 2 miejsce :)
Drużynowo obecnie zajmujemy 17 miejsce awansując o 5 oczek! :)