Kamyk Radzymin MTB Team

Aktualności

1% dla Kamyka

Przyjaciele, jeśli nie macie sprecyzowanego celu na jaki przekazujecie swój 1% podatku, to zachęcamy Was do przekazania go Kamykowi. Każdy grosz zostanie przekazane na rozwój naszych młodych zawodników.
To nic nie kosztuje - wystarczy rozliczając swój PIT wpisać KRS: 0000457030 natomiast w pole "Cel szczegółowy": Kamyk 782

Czytaj więcej

Przejdź do aktualności

Turnieje

Wyniki ostatnich zawodów

01.03.2020 Nieporęt - Zimowy Poland Bike Marathon

D2 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Kramska Julianna 18.72 00:22:26 95.47% 3

D3 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dorsz Ola 21.02 00:19:59 85.9% 3
Gancarz Zuzia 19.02 00:22:05 77.74% 5

D4 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Kamila 26.95 00:15:35 100% 1
Dobrzyńska Natalia 26.89 00:15:37 99.79% 2
Surdyk Alicja 23.68 00:17:44 87.88% 3

C1 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dudkowski Leonard 21.47 00:19:34 99.49% 2
Klaus Patryk 19.27 00:21:48 89.3% 4

C2 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dudkowski Tymek 22.97 00:18:17 100% 1

C3 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Mrowiński Antoni 24.61 00:17:04 100% 1
Jagodziński Mateusz 23.6 00:17:48 95.88% 5

C4 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Wścisły Czarek 26.95 00:15:35 100% 1
Skrzyński Karol 26.92 00:15:36 99.89% 2

K1 - dystans 18 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Szaturska Ola 0 00:00:00 0% 0

K3 - dystans 18 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Kramska - Dorsz Katarzyna 19.37 00:55:45 88.46% 3

K4 - dystans 18 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Joanna 17.61 01:01:19 73.28% 7

MJ - dystans 18 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Filip 26.78 00:40:20 100% 1
Rowicki Nikodem 24.32 00:44:24 90.84% 3
Górczyński Konrad 20.98 00:51:29 78.34% 8

M3 - dystans 18 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dorsz Jacek 23.22 00:46:31 89.29% 10

M4 - dystans 18 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Albert 22.53 00:47:56 84.18% 13
Rowicki Rafał 21.29 00:50:44 79.53% 29
Królik Maciek 19.52 00:55:20 72.92% 47
Gruca Marcin 16.38 01:05:56 61.2% 77

M5 - dystans 18 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Białek Tomasz 22.74 00:47:29 98.81% 2
Nowak Janek 21.14 00:51:06 91.81% 4

MM1 - dystans 35 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Niebielski Bartek 26.36 01:19:40 100% 1

MM3 - dystans 34 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Białek Patryk 25.2 01:20:57 98.48% 5
Pietrak Marcin 22.4 01:31:04 87.54% 15

MM4 - dystans 34 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Mrowiński Adam 23.7 01:26:04 94.31% 11
Surdyk Maciej 23.19 01:27:59 92.25% 15
Gancarz Marcin 17.8 01:54:38 70.81% 46

MM5 - dystans 34 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Toruszewski Zdzisław 20.03 01:41:52 81.61% 7

Zobacz wszystkie zawody


Medale zdobyte przez nas w roku 2020:

15 Medale złote
15 Medale srebrne
9 Medale brązowe

Zobacz listę naszych zawodników