Kamyk Radzymin MTB Team

Aktualności

Puchar Polski XC - Boguszowice-Gorce

W dniu 30 sierpnia 2020 roku w miejscowości Boguszów-Gorce nieopodal Wałbrzycha odbyły się kolejne zawody z cyklu Puchar Polski XCO. Świetnie zorganizowana impreza z bardzo techniczną trasą przyciągnęła wielu zawodników zarówno z Polski jak i z za granicy. Padający w dniu zawodów start spowodował, że trasa była jeszcze bardziej selektywna. Mokre kamienie na przeszkodzie rockgarden czy też mokre korzenia na zjazdach i podjazdach dawały się wszystkim zawodnikom we znaki. Świetnie pojechali wszyscy nasi zawodnicy zdobywając trzy medale indywidualne, a  w klasyfikacji drużyn młodzieżowych zajęliśmy trzecie miejsce. W kategorii Żak brązowy medal zdobył Antek Mrowiński, w kategorii Młodziczka również brązowy medal zdobyła Kamila Klaus, a w kategorii Junior Młodszy srebro wywalczył Filip Surdyk. Nasz udział w zawodach dofinansowała Gmina Radzymin za co jesteśmy ogromne wdzięczni.