Kamyki ukończyły zimowy cykl Legia MTB Maraton!

Zimowa Legia MTB Maraton – to był pierwszy cykl zawodów rowerowych, w którym zadebiutował KAMYK Radzymin MTB Team.

Choć wyścigi nie należały do najliczniej i najmocniej obsadzonych, same trasy były trudne technicznie i ciekawe. Dodatkowym utrudnieniem była kapryśna pogoda. Pięć etapów cyklu okazało się nie lada wyzwaniem dla Kamyków ale wyjechaliśmy z nich na świetnych pozycjach! Na koronnym dystansie GIGA – wywalczyliśmy drugie miejsce na osiem reprezentacji zgłoszonych do klasyfikacji. Świetny wynik wykręciły nasze panie. Na dystansie MEGA pokonaliśmy pozostałe trzy zgłoszone drużyny. Również nasza młodzież startująca na dystansach MINI doskonale się spisała i zajęła drugie miejsce wśród czterech drużyn. Kamyki ustąpiły tylko miejsca najlepszemu, jak na razie, klubowi MTB na mazowszu – WKK. Złoto przywiozły również nasze żaki, choć to akurat nie było niespodzianką - byli jedyną zgłoszoną drużyną w turnieju – ale patrząc na indywidualne wyczyny żaków – dwa pierwsze miejsca wśród chłopców na 13 startujących zawodników oraz pierwsze i trzecie wśród dziewcząt – osiągnęliśmy znakomity wynik. KAMYK, to żadna tajemnica, jest klubem rodzinnym. Efekt? Komplet zdobytych trofeów w klasyfikacji rodzinnej na pięć zgłoszonych rodzin!

Zimowe kręcenie traktujemy jako wstęp do prawdziwego ścigania. W lecie pewnie nie będzie możliwe powtórzenie takiego wyniki. Nie ma to jednak żadnego znaczenia. Jesteśmy amatorami – jeździmy nie dla miejsc na podium a dla przyjemności. Jednego jesteśmy pewni – serca do walki nam nie zabraknie.

Zapraszamy do Galerii