Bieg, łyżwy i rower ...

Dla nas jest to jedna z fajniejszych imprez w ciągu całego roku, na którą czekamy i odliczamy dni :). Najfajniejsza, bo nietypowa jak dla nas kolarzy …startujemy w sztafetach i indywidualnie (mamy takie perełki) w 3 dyscyplinach: bieg, łyżwy i rower :)

To co dla nas jest najważniejsze – to praca zespołowa, współpraca i zaufanie do swoich partnerów.

W tym roku, nowością dla nas były teamy mieszane: dorośli i dzieci. Bardzo dobrze się to sprawdziło i pokazaliśmy, że wiek nie ma znaczenie jak ma się serce do tego co się robi :)

Sukcesem było podium naszych Pań, wywalczyliśmy 1 i 3 miejsce na 6 drużyn kobiecych, a nasz mieszany team (dziecięcy) był 6 na 22 drużyny.

Łącznie wystawiliśmy 7 składów i 2 solistów.

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział i dla Wszystkich wielkie ukłony za wzorowe wykonanie zadania :)